Fotografia z reportaży rodzinnych EN

Na sesje rodzinne i reportaże zapraszamy z okazji – każdej ważnej dla Twojej rodziny. Tej małej i tej dużej. Powiększania rodziny, celebrowania jacy jesteście, cieszenia się sobą. Z okazji urodzin Waszego dziecka, z okazji nadchodzącego braciszka lub siostrzyczki (sesja ciążowo-rodzinna), z okazji Dnia Babci, Dnia Dziadka.. Dnia Dziecka! Ale także w sytuacjach zupełnie codziennych: z powodu odwiedzin Dziadków, wspólnie, rodzinnie spędzanej leniwej niedzieli… I z każdego innego powodu, pozwalającego celebrować Wasze bliskie relacje 🙂
Łapiemy Was razem, Wasze charaktery, wasz świat i Wasz czas. To opowieść o byciu razem. Takim tylko Waszym. W komplecie. Czyli łącznie z osobą, która zwykle trzyma aparat i nie ma jej na rodzinnych zdjęciach.

Naszą ulubioną odmianą tych sesji są sesje Mum&Daughter, czyli połączenie kobiecości, dziewczęcości i mocy relacji. Relacji na całe życie.

Z kolei bardzo ciekawą formą, dającą świetny efekt po latach – są sesje doroczne. W tym samym miejscu, o tej samej porze roku. Zapis upływającego czasu. I siły relacji. 

Zarezerwuj termin sesji / zapytaj o dostępne pakiety