Sesja ciążowa

KIEDY?

Zdjęcia w ciąży najlepiej zrobić między 7 a 8 miesiącem ciąży. Jeżeli zdecydujesz się na sesję w ciąży, warto jak najszybciej zarezerwować termin, z co najmniej 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Zdarza się, że weekendowe terminy trzeba rezerwować 2 miesiące wcześniej.

JAK?

Sesje ciążowe wymagają szczególnej uważności i delikatności.
Dlatego działamy delikatnie, kobieco, naturalnie. Intymnie.
Podpowiadamy jak przygotować się do zdjęć w ciąży, tak by były naturalne i takie po prostu Wasze. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości oraz przesyłamy listę inspiracji, co zabrać i założyć na sesję z brzuszkiem

GDZIE?

w domu / w studio / w plenerze

W domu: jeśli chcecie, by sesja ciążowa jak najwięcej mówiła o Was, jacy jesteście i co jest dla Was ważne – warto sesję zorganizować w Waszej przestrzeni domowej lub innej, która w jakiś sposób określa Was lub Wasze życie (kawiarnia, las, miasto..).

Przywozimy potrzebne oświetlenie, dużych wymagań dotyczących przestrzeni nie mamy. W razie wątpliwości chętnie konsultujemy jej możliwości.

W studio: jeśli wolicie sesję ciążową we wnętrzu, ale innym niż Wasz dom (bo np. nie che się Wam sprzątać :p) – możemy wynająć dla Was studio. Mamy kilka bardzo zaprzyjaźnionych i zaufanych przestrzeni, o różnym charakterze – dobieramy wedle charakteru sesji i Waszych potrzeb.

W plenerze: jeśli natomiast najlepiej czujecie się w naturze, w niej odnajdujecie najwięcej swobody i przyjemności – polecamy sesje w plenerze.

Mamy swoje sprawdzone i zaprzyjaźnione miejsca w okolicach Warszawy, Zalewu Zegrzyńskiego, nad Wisłą a także nad … Bałtykiem.

Zobacz Galerię  FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Oczywiście chętnie posłuchamy o Twoich potrzebach bądź pomysłach, podpowiemy jaką lokację lub jaki pakiet na sesję ciążową wybrać – pisz lub dzwoń śmiało. Uwielbiamy to!

sesja ciążowa warszawa
Zadaj nam pytanie / Zarezerwuj termin sesji w ciąży / zapytaj o dostępne pakiety