SESJA NOWORODKOWA

KIEDY?
Sesje noworodkowe najlepiej wykonywać w 2 pierwszych tygodniach życia bobasa. Nigdy później nie będzie już taki malutki i drobniutki, nigdy później różnice w dorosłych i dziecięcych rozmiarach (dłoni, głowy..) nie będą aż tak widoczne jak w tym czasie. My lubimy ten czas, ponieważ dużo w nim emocji związanych z nowymi rolami, nowym kształtem rodziny. Czujemy dużą misję złapania tych niepowtarzalnych momentów lekkiej nieśmiałości. Poza tym z powodów organizacyjnych i logistycznych wygodniej wybrać się na sesję podczas potencjalnego urlopu tacierzyńskiego taty. Termin takiej sesji najlepiej jest zarezerwować w okolicy sesji ciążowej, oczywiscie do przyszłej potencjalnej modyfikacji, w razie zmian terminu porodu. Kolejny dobry moment na zdjęcia to 2-3 miesiąc życia malucha, kiedy jest w stanie już skupić swój wzrok na bardziej kontrastowych elementach, a rodzice okrzepną nieco w nowych rolach życiowych.

JAK?
Spokojnie, naturalnie, z całą uwagą na najmniejszym uczestniku. Do niego dostosowujemy tempo i charakter sesji.
Więcej o przygotowaniach znajdziecie tutaj : # PRZYGOTOWANIE DO SESJI NOWORODKOWEJ

GDZIE?
Najlepiej w domu lub w naszym studio.

W domu: jeżeli zależy Wam na wygodzie i tym, że nie musicie nigdzie jechać – my z przyjemnością przyjedziemy do Was :) A przy okazji na zdjęciach uchwycimy charakter Waszego domu, Waszej atmosfery. Przywozimy potrzebne oświetlenie, dużych wymagań dotyczących przestrzeni nie mamy. W razie wątpliwości chętnie konsultujemy jej możliwości.

W studio: jeżeli nie chce Wam się sprzątać :) albo nie chcecie uwieczniać Waszego aktualnego domu. Lub jeżeli lubicie grę światła i cienia oraz wolicie byśmy to My zadbały o Was: zapraszamy do naszej przestrzeni na warszawskiej Pradze, gdzie zadbałyśmy o domową atmosferę, kobiecy, przyjemny klimat. Fotografujemy przy dźwiękach muzyki i filiżance dobrej herbaty.

Jeżeli nadal nie wiecie gdzie wolicie wykonać sesję noworodkową, zapraszamy do Galerii # FOTOGRAFIA NOWORODKOWA, by obejrzeć prace z różnych miejsc i poczuć klimat, jaki Wam najbardziej odpowiada. 

Zapraszamy też do #KONTAKTU Z NAMI – chętnie doradzimy, podpowiemy, opowiemy o szczegółach.