Sesja noworodkowa

KIEDY?

Zdjęcia noworodka najlepiej wykonywać w 2 pierwszych tygodniach życia bobasa. Nigdy później nie będzie już taki malutki i drobniutki, nigdy później różnice w dorosłych i dziecięcych rozmiarach (dłoni, głowy..) nie będą aż tak widoczne jak w tym czasie. My lubimy ten czas, ponieważ dużo w nim emocji związanych z nowymi rolami, nowym kształtem rodziny. Czujemy dużą misję złapania tych niepowtarzalnych momentów lekkiej nieśmiałości. Poza tym z powodów organizacyjnych i logistycznych wygodniej wybrać się na sesję podczas potencjalnego urlopu tacierzyńskiego taty. Termin takiej sesji najlepiej jest zarezerwować w momencie, którym przychodzicie do nas na zdjęcia w ciąży, oczywiscie do przyszłej potencjalnej modyfikacji, w razie zmian terminu porodu.

Kolejny dobry moment na zdjęcia to 2-3 miesiąc życia malucha, kiedy jest w stanie już skupić swój wzrok na bardziej kontrastowych elementach, a rodzice okrzepną nieco w nowych rolach życiowych.
Mamy w ofercie także pakiety podwójne, zawierające 2 sesje w niedużym odstępie czasu: sesja ciążowa oraz sesja noworodkowa jest świetnym zastosowaniem takiego pakietu.

JAK?

Spokojnie, naturalnie, z całą uwagą na najmniejszym uczestniku. Do niego dostosowujemy tempo, charakter i czas trwania sesji. Oświetlenie, które przywozimy jest sprawdzone i bezpieczne dla Twojego malucha.  

GDZIE?

Najlepiej w  Waszym domu lub w wynajętym studio.

W domu: jeżeli zależy Wam na wygodzie i tym, że nie musicie nigdzie jechać – my z przyjemnością na zdjęcia noworodkowe przyjedziemy do Waszego domu 🙂 To bardzo wyjątkowy czas w życiu, warto więc sesję przeprowadzić w miejscu dostosowanym do Waszego malucha, bezpiecznym, pozwalającym na swobodną intymność.

A przy okazji – na zdjęciach uchwycimy charakter Waszego domu, Waszego życia. Opowiemy zdjęciami jacy jesteście i jaki dom tworzycie.

Przywozimy potrzebne oświetlenie, dużych wymagań dotyczących przestrzeni nie mamy. W razie wątpliwości chętnie konsultujemy jej możliwości.

W studio: jeżeli nie chce Wam się sprzątać 🙂 albo nie chcecie uwieczniać Waszego aktualnego domu  lub wolicie byśmy to My zadbały o Was: zapraszamy do przestrzeni studyjnej, którą możemy wynająć na czas sesji. Mamy kilka zaprzyjaźnionych miejsc – dobieramy wedle Waszych potrzeb i charakteru sesji.

 

Jeżeli nadal nie wiecie gdzie wolicie wykonać sesję noworodkową, zapraszamy do Galerii FOTOGRAFIA NOWORODKOWA, by obejrzeć prace z różnych miejsc i poczuć klimat, jaki Wam najbardziej odpowiada.

Zarezerwuj termin / zapytaj o dostępne pakiety