About us

O MARCE

Jesteśmy kobiecym kolektywem fotograficznym i pomagamy zatrzymać czas 🙂
Jak? Snując przez lata – fotograficzną opowieść o Twojej rodzinie.
Zaklinamy w kadrze i uwieczniamy w ręcznie wykonanych albumach to, jacy jesteście i jak żyjecie dzisiaj. W najważniejszych dla rodziny, ale też w tych najzwyczajniejszych, codziennych momentach. Naturalnie i autentycznie. Z czułością i z sercem.
Produkt finalny, czyli ręcznie wykonany papierowy album z mięsistymi wydrukami, wysyłamy bezpośrednio do Twojego domu. Wierzymy w grube karty, szelest pergaminu – kochamy ten smakowity sposób podania.

Nasza marka powstała 12 lat temu, a my jako pierwsze w Polsce wyspecjalizowałyśmy się w fotografii ciążowej. Po prostu pokochałyśmy fotografowanie tego mega wyjątkowego momentu w życiu: wyjątkowego dla przyszłej mamy, wyjątkowego dla powstającej rodziny. Momentu, który może się już nie powtórzyć.
Po latach pracy z mamami poczułyśmy potrzebę snucia szerszych fotograficznych historii, o całych rodzinach: opowiadania o relacjach, emocjach, o tym, jacy jesteście.
Jako rodzina i jaki jest każdy z Was.. Jak się zmieniacie z czasem, jak zmieniają się Wasze relacje. I zapisujemy to dla Was na lata w formie, po którą łatwo sięgnąć na półkę: pokazać i opowiedzieć bliskim, wrócić do chwil, które już minęły. Ale, których dzięki nam – można dotknąć…

Masz takie wspomnienia pod ręką? Jesteś w stanie szybko odnaleźć dany moment, daną historię? Znajdujesz czas na wybieranie najważniejszych momentów i oprawianie tak, by były pod ręką? A gdy ktoś robi Ci zdjęcia jesteś naturalnie wyluzowana i uważasz, że to najprostsza rzecz na świecie?… 🙂

My podczas fotografowania szukamy lekkości, zabawy i przyjemności, Was autentycznych i naturalnych. Dokładnie badamy Wasze potrzeby przed sesją, a zdjęcia robimy w Waszej przestrzeni, którą znacie i lubicie, która Was określa i w której czujecie się dobrze. Lubimy gdy sesja odbywa się w Waszym rodzinnym kontekście, ponieważ chcemy opowiadać zdjęciami jak najwięcej o Was, nie tylko o momencie życia w jakim jesteście. Bawimy się reportażem, lifestylem, w ogóle bawimy się sesją – chcemy żeby była dla Was dużą przyjemnością i odprężeniem.
Często słyszymy od Was, że dobrze się bawicie a zdjęcia robią się same. Takie sesje lubimy najbardziej ♡
A co posesji? Jesteśmy dalej w kontakcie i ułatwiamy oraz utrwalamy dalej to, co tylko możemy. Podpowiadamy prezenty na różne okazje, wykonujemy za Was albumy z minionego roku, wydruki do ramek, powiększenia na ścianę, fotoopowieści dla dziadków (video lub druk), prezentowe vouchery na sesje.
A jak tylko poczujecie, że możemy coś dla Was zarejestrować i zakląć w kadr – wiecie już pod jaki numer dzwonić 🙂 Przechowujemy notatki z naszego spotkania, wiemy więc i czujemy czego potrzebujecie

🙂 Jesteśmy dla Was.

Dla kogo

Jeśli:

cenisz relacje z Twoimi bliskimi, które dzieją się tu i teraz; lubisz to jacy jesteście i jaką rodzinę tworzycie; widzisz, że się zmieniacie i czujesz, że jest to duża wartość do zapamiętania, zapisania na później

podoba Ci się pomysł posiadania albumu na półce, do którego możesz w dowolnej chwili zajrzeć oraz tego, że ktoś za Ciebie wykona pracę a Ty będziesz miała gotowy handmade dla Was lub na prezent

lubisz naturalność i lekkość. Podobno mamy dar do tworzenia lekkiej atmosfery przyjemności, często to słyszymy po sesji zdjęciowej – korzystamy więc z zasobu śmiało i chętnie się dzielimy

nie lubisz infantylizowania czasu ciąży, otaczania się gadżetami do zdjęć, przebieranek

ważny jest dla Ciebie kontekst zdjęć: Wasza przestrzeń, Wasze miejsca, Wy

doskwiera Ci to, że nie ma Cię na wspólnych, rodzinnych zdjęciach

♡ masz poczucie, że za rzadko fotografujesz dzieci, Was razem

nie lubisz się na zdjęciach. Zaufaj nam: czarujemy i malujemy światłem, w naturalny sposób

podoba Ci się nasz minimalistyczny styl opowieści, skupienie na Was i Waszych, bliskich relacjach

masz świadomość, że taka sytuacja może się już nie powtórzyć! :)..

Jeśli odnajdujesz w tym siebie – znaczy, że sesje fotograficzne z Belly Session Studio są dla Ciebie ♡ Zapraszamy 🙂

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Testimonials

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. Duża wdzięczność.. Takie opinie od Was sprawiają nam bardzo, bardzo dużo przyjemności i satysfakcji.. Po to to robimy! ♡

Cytaty w oryginale :)..,.

Zespół

Przez te lata zbudowałyśmy zgrany team fotografek, edytorek, wizażystów oraz specjalistek od wydruków i ręcznie robionych albumów. Jest nas kilka fotografek:
o różnych spojrzeniach, różnych wrażliwościach. Uzupełniamy się i inspirujemy. Wspieramy i  żalimy. Po kobiecemu 🙂 A w materii wizażowej mamy jednego Rodzynka.

Olga

fotografka/założycielka Belly Session Studio.

W 2009 r. wraz z przyjaciółką zaryzykowała założenie pierwszego w Polsce studia fotografii ciążowej – Belly Session Studio. Ryzyko opłaciło się 🙂 

Czytaj więcej

Do tej pory w BSS gościło już ponad.. 2000! kobiet w ciąży. “Przez te lata odkryłyśmy, że chcemy opowiadać o emocjach związanych z powiększaniem się rodziny, rejestrować pierwsze godziny razem, chcemy być przy Was gdy świętujecie najważniejsze dla Was momenty oraz przy codziennych, rodzinnych chwilach. W ten sposób wytworzyła się nasza fotograficzna misja: tworzenia fotograficznej opowieści o Waszej rodzinie, w najbardziej naturalnie możliwy sposób. Opowieści, która zostanie z Wami na lata. Opowieści o chwilach.
Do życia potrzebuję bycia w ruchu, różnorodności, wolności i przygody. Kocham fotografować kobiety w różnych zakątkach świata, nomadyczny tryb pracy i życia bardzo mi odpowiada. Uwielbiam próbować, sprawdzać, smakować.
Bardzo doceniam twórczy team, współpracę i wzajemne inspirowanie: to najbardziej lubię w biznesie. W fotografii za to najbardziej cenię naturalność, lekkość, przyjemność, ale też jakość wizualną. Taką właśnie tworzę fotografię i taka sprawia mi najwięcej przyjemności. Doceniam gdzie jestem, doceniam i celebruję życie. Let the good times roll…
Women power!:)

Magda

fotografka/założycielka Belly Session Studio

Fotografowanie traktuję jako swoją pasję i może dlatego daje mi ona tyle przyjemności. W zdjęciach najważniejsza jest dla mnie naturalność.

Czytaj więcej

Sama podczas sesji także staram się być naturalna, co pozwala na spontaniczność i luźną atmosferę.
Z Olgą wspólnie fotografujemy już ponad 12 lat:)

Ewa

office manager/Centrum Druku

Ewa to początek i finał waszej współpracy z BSS Team. To ją zazwyczaj słyszycie po drugiej stronie telefonu/maila 🙂

Czytaj więcej

Spina kalendarze wszystkich fotografek, by zaproponować termin sesji, odpowiada na wszystkie pytania przed sesją, podpowiada co wziąć, jak się przygotować i czego nie robić! 🙂 Ponieważ nie widzi Was na sesji to z wypiekami na twarzy i z ciekawością oczekuje fotograficznych efektów naszej współpracy. Gdy je otrzymuje – rozpoczyna swoją ulubioną część pracy, w którą wkłada mnóstwo serca ♥ – czyli ręcznie przygotowuje albumy z wybranymi zdjęciami z sesji. Czujne oko Ewy wie przed innymi, czy lepiej w albumie zaprezentuje się pion czy poziom. Starannie dobiera zdjęcia tak, by tworzyły historię, angażując całą siebie do decyzji, które zdjęcie w którym miejscu będzie miało największy sens. A na koniec swoje dzieło troskliwie pakuje, ozdabia i wysyła prosto do Waszego domu.
„Myślę sobie, że kiedy oglądacie nasze albumy – powracają wspomnienia, emocje, radość. Chciałabym, by pozostały pamiątką na długie lata, dlatego staram się, by były ciekawe, zaskakujące, perfekcyjnie wykonane i cieszyły  Wierzcie mi, wkładam w to całą pasję, doświadczenie poligraficzne i serce. W mojej pracy staram się być kreatywna, uważna, pomocna a także otwarta na nowe wyzwania i przygody z Teamem Belly…Kocham tę pracę i już !

Magda

fotografka

Magda najbardziej w fotografii pokochała reportaż, lifestyle oraz sesje plenerowe i domowe. Wyłapuje momenty, bacznie rejestruje emocje, łagodnie towarzyszy swoją delikatną obecnością.

Czytaj więcej

To ona spotka się z Wami w szumiących wierzbach nad Wisłą na nadmorskiej plaży, czy w gwarnej warszawskiej kawiarni. To także Magda przyjedzie do Was do domu oraz do szpitala w dwóch pierwszych dobach życia Waszego dziecka. Jej największą miłością są sesje First 48 – czyli reportaże z dwóch pierwszych dni życia małego człowieka. Jest w naszym zespole pionierką tych sesji 🙂
“Co łączy socjologa i fotografa? Ogromna ciekawość świata i ludzi…
Sprawia mi ogromną radość to, że przez chwilę mogę pobyć z Wami i zatrzymać w kadrach wyjątkowe chwile i emocje z Waszego życia, a ulotność zamienić w obraz, który zostanie z Wami na długo. Sesja jest dla mnie spotkaniem. Lubię pogadać. Niespiesznie.
Jako fotografująca potrójna mama rozumiem świat małych ludzi, czas ciąży uważam za magiczny, a pojawienie się na świecie dziecka za mały, wielki cud. Fascynuje mnie świat kobiet i wszystkich odcieni, jakie niesie za sobą kobiecość. Jako fotografka mogę mieć ten świat na co dzień i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu.

Kasia

fotografka

Jej specjalizacją w Belly Session Studio są sesje w przytulnych przestrzeniach. Troskliwie i cierpliwie dopracowuje szczegóły miejsca, atmosfery – całej przestrzeni, bo wie, jakie to ważne by dobrze poczuć się podczas sesji.

Czytaj więcej

Kasia w naszym zespole to przede wszystkim spokój ♥
Nie spieszy się, ma czas troskliwie zająć się każdą z fotografowanych osób. Czułe spojrzenie jej Czułego Oka dodaje Wam otuchy i pozwala rozgościć się w dopracowanej przestrzeni.
“W fotografii najbardziej lubię moment, gdy uda mi się złapać ten rys charakterystyczny, uśmiech, błysk w oku, to coś, z czym osoba fotografowana z przyjemnością się utożsamia. Staram się, by zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Słucham, podchodzę do sesji z wrażliwością i uważnością na Wasze potrzeby. W fotografii rodzinnej natomiast przyjmuję wyzwanie od najmłodszego bohatera sesji. To on prowadzi całą resztę i daje lekcję spontaniczności. Najczęściej poza planem, za to “w tu i teraz”. Realizuję również autorskie projekty jako Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia. Potrzebuję się dzielić. Ekspresja twórcza to opowieść o komunikowaniu się. Uwielbiam przestrzeń wzajemnej inspiracji, spotkań z ludźmi, historie ludzkich losów. Fascynuje mnie człowiek, relacje, tematyka kobiecości. Jestem częścią tej podróży.
Belly Session Studio, to przede wszystkim ludzie, poza naszym rodzynkiem, same cudowne kobiety! Do tego atmosfera, która sprzyja rozwojowi i daje wsparcie. W zespole moc! Zmieniamy się, rozprzestrzeniamy, już nie tylko w Polskę, a dużo dalej!…

Ada

fotografka

Ada uwielbia dzieci i relacje rodzinne. Relacje między rodzicami. Lubi pokazywać Wam przestrzenie i jakości, z których nie zdajecie sobie sprawy, które odkrywacie podczas sesji.

Czytaj więcej

Energiczna, dynamiczna, wspierająca. Frajdę sprawia jej zostawianie dobrych emocji.
W naszym zespole to power, tempo i profeska 🙂
“W dzisiejszym rozpędzonym świecie zatrzymuję czas w kadrach, które w przyszłości będą odświeżać wspomnienia o Tobie, budowaniu relacji, o bliskości, czułości i dotyku.
Być może będą to wspomnienia małych stóp, pierwszych kroków, nieświadomych uśmiechów czy bezpiecznych objęć mamy i taty. Być może będzie to historia tylko o Tobie, pełna miłości, troski i wzruszeń. Każda chwila, nawet ta zwykła, zatrzymana w kadrze, w przyszłości okaże się wyjątkowa.
Wykształcenie fotograficzne zdobywam od wielu lat na najlepszej uczelni… w życiu.
Kształci mnie najlepsza kadra… dzieci, rodzina, przyjaciele, klientki.
Chwile zatrzymane w kadrze to inwestycja dożywotnio zagwarantowana wzrostem wartości.”

Ania Trafisz

fotografka

Ani żywioł to fotografia kobiecości oraz rodzin i relacji rodzinnych.
Jako mama trójki dzieci potrafi dogadać się z każdym, bardzo ciepło, serdecznie i z wieeeeelkim uśmiechem..

Czytaj więcej

W naszym kolektywie jest lekkością, radością i wulkanem pomysłów.
Uwielbiam w fotografowaniu to co dzieje się pomiędzy wierszami, pomiędzy słowami..  Autentyczność jest dla mnie bardzo istotna, stawiam na zdjęcia bez zadęcia 🙂 czyli mniej pozowania więcej naturalnego wyluzowania.. Staram się uchwycić emocje, bliskość…
A prywatnie: Mother of Dragons (3 dzieci, 3 wyżły 🙂 )
Kocham: las, czytać , biegać, słuchać kobiecych historii; 
Prowadzę kręgi i konferencje dla kobiet, bo uważam, że wspaniale jest czuć dziewczyńskie wsparcie.  Jestem czechofilką i współautorką książki “Praga jest kobietą czyli nieprzewodnik i nieporadnik dla kobiet w podróży”. Instruktorka jogi śmiechu.”

Anna Wibig

fotograf

Jestem kobietą realizującą swoje marzenia, mamą trójki dzieci, a fotografia to moja ogromna pasja. Uwielbiam zatrzymywać w zdjęciach cud i piękno życia.

Czytaj więcej

Szczególnie zakochałam się w dokumentalnej fotografii rodzinnej – w domowych sesjach lifestylowych. Ostatnio pochłonęły mnie reportaże z porodów oraz sesje w pierwszych chwilach życia i dlatego stworzyłam projekt „ObiektywnieNajpiękniejsze.pl”. Kocham tę eksplozję niczym nieskrępowanych emocji: radości z pierwszego spotkania, wzruszenia i dumy.
Z pełnym zaangażowaniem opowiem swoimi kadrami również historię Waszej rodziny”.

Emil

wizażysta/fryzjer

Freelancer – nienormowane godziny pracy sprawiają, że czuje się wolny, pozbawiony ram systemu. Spotyka się z klientkami w ich domach, w miłej i bezpiecznej, niczym nieskrępowanej atmosferze.

Czytaj więcej

Wytwarzając w ten sposób szybko więź porozumienia…
„Odkąd pamiętam, zawsze zajmowałem się twórczymi działaniami. Od kilku lat swoje pomysły realizuje we fryzjerstwie oraz w wizażu. Zadowolenie klientek, ich uśmiech a nawet łzy radości, sprawiły ze mój zawód stał się moja pasją… A ja potrafię jeszcze sam siebie zaskoczyć :))”

Media o nas

By poznać nas lepiej zapraszamy do obejrzenia wywiadów ze studia Dzieńdobry TVN oraz materiału nakręconego przez ekipę DDTVN w Belly Session Studio:

Więcej o założycielskim duecie oraz wywiad na temat tego, czym jest dla nas fotografia ciążowa można przeczytać tu:

„Sens” nowoczesny magazyn psychologiczny

„Olga Pulwarska i Magdalena Iller z Warszawy założyły pierwsze w Polsce studio specjalizujące się w fotografii kobiet w ciąży. Kiedy opowiedziały o swoim pomyśle rodzinie, spotkały się z dezaprobatą i niedowierzaniem…” (czytaj więcej)

Wywiad w Dzień Dobry TVN z czerwca 2009 roku:

Atrakcyjne Ciężarne

Wywiad w Dzień Dobry TVN z września 2011 roku:

Sesja z Brzuszkiem