Kategorie
Fotografia ciążowa Fotografia rodzinna

Sesje plenerowe w POLSKICH GÓRACH !!! :)

Kochani,
W sezonie letnim mamy dla Was nowy hit sezonu 🙂  
Tym razem zapraszamy na sesje plenerowe w POLSKIE GÓRY !!! 🙂

Zwykle bawiłyśmy nad morzem, ale odpowiadając na liczne prośby związane z górskimi plenerami – voila – w tym roku czekamy na Was pod górami 🙂 W czasie urlopowym, czyli wtedy kiedy macie dużo wolnego czasu na bycie razem, cieszenie się chwilami, celebrowanie Waszych więzi i Waszego czasu. Gdy jesteście bardziej wypoczęci, zrelaksowani, a może nawet szukacie atrakcji rodzinnych 😛 :)Lub odwrotnie: może jest to moment by na chwilę uciec od rodziny i w spokoju zająć się samą sobą.. Mhmm.. Albo spędzacie czas z osobami, z którymi rzadko się widujecie na co dzień i warto byłoby zapisać taki wspólny czas razem?Albo zbliżają się czyjeś urodziny i taki zapis wspólnego czasu byłby wspaniałym prezentem (czy w postacie samej sesji, czy albumu czy wydruków w ramce).
No to prosimy bardzo 🙂 

Kiedy: 15-26 sierpnia 2021; dni powszednie lub weekendy; godzina w zależności od warunków pogodowych

Gdzie: Nowy Sącz + jego okoliceLimanowa, Krynica Zdrój, Muszyna, Piwniczna, Gródek nad Dunajcem (okolice jez. Rożnowskiego), Kraków (z dopłatą za dojazd) – oraz bliskie okolice podanych miejscowości.

Co:   – sesje rodzinne (w tym ciążowe/noworodkowe),   
      – sesje kobiece

Jeżeli będzie zapotrzebowanie na wizaż do sesji – zgłaszajcie zapotrzebowanie, będziemy organizować naturalny make-up 🙂

Jak: Dojeżdżamy w Wasze ulubione miejsca albo proponujemy swoje, zaprzyjaźnione. Najchętniej wykonamy sesje reportażowe, lifestylowe – pokazujące Was, jacy jesteście, co robicie, co lubicie. Naturalnie i autentycznie Podpowiemy też oczywiście wszystkim uczestnikom jak najlepiej się przygotować. 

Za ile:  Działają nasze aktualne pakiety (Basic oraz Standard), jeżeli jesteście w okolicy podanych miejsc – sesje organizujemy bez dopłaty za dojazd 🙂 

Rozpoczynamy zapisy – palec pod budkę! 🙂 
Oczywiście im wcześniej się zgłosicie tym większy wybór terminów 🙂

Inne lokalizacje lub inne terminy – do negocjacji 🙂 Zgłaszajcie zapotrzebowanie jeśli takowe macie 🙂

Pozdrawiamy letnio i słonecznie
Belly Session TeamOlga, Ewa, Kasia, Magda, Ada

instagram.com/bellysessionstudio/
facebook.com/bellysession