SESJA RODZINNA

Czyli portret Waszej rodziny…
Jacy jesteście? Jak zmieniacie się gdy pojawiają się nowi członkowie rodziny?
Jak zmieniają się najmłodsi i najstarsi w Waszej rodzinie?
Jak te same sytuacje i Ci sami ludzie wyglądają po latach?

KIEDY?
Kiedy tylko uznasz, że warto zapamiętać dany moment z życia Waszej rodziny. Dobrym momentem są okolice urodzin dziecka – możemy robić wtedy sesje cykliczną, co roku lub co kilka lat, w tym samym miejscu i w ten sam sposób dokumentować jak się zmieniacie. I tak przez wiele, wiele lat. .. Po latach, po zestawieniu – powstaje niesamowicie wartościowy materiał.

JAK?
Naturalnie, spontanicznie, tak by oddać charakter i dynamikę Waszej rodziny.

GDZIE?
Najlepiej w plenerze lub w domu.

W plenerze: dzieci najlepiej współpracują na większej, nieograniczonej przestrzeni. Poza tym jest miło, przyjemnie i swobodnie dla wszystkich.

W domu: jeżeli nie masz ochoty nigdzie jechać z walizami i dzieckiem, albo lubisz swój dom i zależy Ci na tym, by znalazł się na zdjęciach. Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko najlepiej czuje się w swojej rodzinnej przestrzeni i dzięki temu będzie łatwiej współpracować na sesji – z przyjemnością przyjedziemy do twojego domu. Jeżeli tylko masz przestrzeń,  którą możemy wykorzystać jako tło (wystarczy nam kanapa/łóżko/podłoga) – przyjedziemy z własnym oświetleniem i zaaranżujemy przyjemną, domową sesję.