Sesja ciążowa EN

KIEDY?

Zdjęcia w ciąży najlepiej zrobić między 7 a 8 miesiącem ciąży. Jeżeli zdecydujesz się na sesję, warto jak najszybciej zarezerwować termin, z co najmniej 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Zdarza się, że weekendowe terminy trzeba rezerwować 2 miesiące wcześniej.

JAK?

Delikatnie, kobieco, naturalnie. Intymnie.

GDZIE?

w domu / w studio / w plenerze

W domu: jeśli chcecie, by zdjęcia jak najwięcej mówiły o Was, jacy jesteście i co jest dla Was ważne – warto sesję zorganizować w Waszej przestrzeni domowej lub innej, która w jakiś sposób określa Was lub Wasze życie (kawiarnia, las, miasto..).

Przywozimy potrzebne oświetlenie, dużych wymagań dotyczących przestrzeni nie mamy. W razie wątpliwości chętnie konsultujemy jej możliwości.

W studio: jeśli wolicie sesję we wnętrzu, ale innym niż Wasz dom – możemy wynająć dla Was studio. Mamy kilka zaprzyjaźnionych przestrzeni, o różnym charakterze – dobieramy wedle charakteru sesji i Waszych potrzeb.

W plenerze: jeśli natomiast najlepiej czujecie się w naturze, w niej odnajdujecie najwięcej swobody i przyjemności – polecamy sesje w plenerze.

Mamy swoje sprawdzone i zaprzyjaźnione miejsca w okolicach Warszawy, Zalewu Zegrzyńskiego, nad Wisłą a także nad … Bałtykiem.

Zobacz Galerię  FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Zarezerwuj termin / zapytaj o dostępne pakiety