SESJA DOROCZNA EN

KIEDY?

Kiedy tylko uznasz, że warto zapamiętać dany moment z życia Waszej rodziny. Dobrym momentem są okolice urodzin dziecka – możemy robić wtedy sesje cykliczna, co roku lub co kilka lat, w tym samym miejscu i w ten sam sposób dokumentować jak się zmieniacie. I tak przez wiele, wiele lat. Po wielu latach, po zestawieniu – powstaje niesamowicie wartościowy materiał.

JAK?

Naturalnie, spontanicznie, tak by oddać charakter i dynamikę Waszej rodziny.

GDZIE?

Najlepiej w plenerze lub w domu.

W plenerze: dzieci najlepiej współpracują na większej, nieograniczonej przestrzeni. Poza tym jest miło, przyjemnie i swobodnie dla wszystkich.

W domu: jeżeli nie masz ochoty nigdzie jechać z walizami i dzieckiem, albo lubisz swój dom i zależy Ci na tym, by znalazł się na zdjęciach. Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko najlepiej

czuje się w swojej, rodzinnej przestrzeni i dzięki temu będzie łatwiej współpracować na sesji – z przyjemnością przyjedziemy do twojego domu. Jeżeli tylko masz przestrzeń,

którą możemy wykorzystać jako tło (wystarczy nam kanapa/łóżko/podłoga) – przyjedziemy z własnym oświetleniem i zaaranżujemy przyjemną, domową sesję.

Taki reportaż może być też dobrym prezentem dla kogoś bliskiego, zaaferowanego organizacją urodzin swojego dziecka 🙂

GDZIE?

W miejscu wydarzenia. Dojeżdżamy z przyjemnością.

Zarezerwuj termin / zapytaj o dostępne pakiety