Zespół

Olga Puolga2lwarska, fotografka/założycielka Belly Session Studio.

Fotografka, tancerka. W 2008 r. wraz z przyjaciółką zaryzykowała założenie pierwszego w Polsce studia fotografii ciążowej – Belly Session Studio. Opłaciło się :) Do tej pory w BSS gościło już ponad.. 1000! kobiet w ciąży. “Moją ważną życiową rolą jest bycie kobietą – smakującą życia, próbującą różnych odcieni kobiecości, dzielącą się energią, obserwującą, pomagającą innym kobietom dostrzec i docenić swoją kobiecość. Do życia potrzebuję bycia w ruchu, różnorodności i przygody, kocham fotografować kobiety w różnych zakątkach świata. Women power!:)”

 

magdaMagdalena Mioduszewska, fotografka/założycielka Belly Session Studio.

Fotografka. “Fotografowanie traktuję jako swoją pasję i może dlatego daje mi ona tyle przyjemności. W zdjęciach najważniejsza jest dla mnie naturalność. Sama podczas sesji także staram się być naturalna, co pozwala na spontaniczność i luźną atmosferę.
Z Olgą wspólnie fotografujemy już ponad 7 lat:)”

 

 

 

ewa kadrEwa Iller, office manager/Centrum Druku.

Energiczna koordynatorka pracy biura oraz kreatywna poligraf. “Moja praca w Belly Session Studio polega na obsłudze biura studia oraz kontakcie z klientami. Jako doświadczony poligraf zajmuję się także drukiem zdjęć, przygotowaniem albumów, dbam o ostateczną ich formę oraz dostawę do klientów. Lubię pracować z ludźmi, wykazuję otwartość przy uzgadnianiu ostatecznej szaty graficznej i edytorskiej przesłanych materiałów. Jestem kreatywna, dokładna i robię wszystko, by efekt końcowy naszej pracy w pełni odpowiadał oczekiwaniom. Kocham to co robię!” :)

 

nowe2-7138 sm kwadrat

Anna Wibig, fotografka.

Fotografka, młoda krew zespołu Belly Session Studio. “Kiedyś przyjaciółka powiedziała mi: chcesz być szczęśliwa? to zadaj sobie pytanie, co chcesz robić w życiu a później po prostu zacznij to robić. I tak zaczęłam fotografować. Najpierw moje prywatne modelki – moje kochane córeczki, ale z czasem przestałam się rozstawać z aparatem. Fotograficzna przygoda wciągnęła mnie totalnie. Uwielbiam patrzeć na świat przez wizjer w aparacie. Swoimi zdjęciami chcę pokazywać cud i piękno życia. Kocham te chwile, kiedy mogę to piękno wydobywać podczas moich sesji, uwieczniać je i sprawiać by było widoczne dla Was. I ciągle odczuwam niedosyt, chcę więcej i więcej.”

 

Emil Witkowemil z podpisemski, wizażysta/fryzjer.

Freelanser – nienormowane godziny pracy sprawiają, że czuje się wolny, pozbawiony ram systemu. Spotyka się z klientkami w ich domach, w miłej i bezpiecznej, niczym nieskrępowanej atmosferze, wytwarzając w ten sposób szybko więź porozumienia… Klimat naszego studia sprawia, że może w pełni rozwinąć swoje szerokie umiejętności.
„Odkąd pamiętam, zawsze zajmowałem się twórczymi działaniami.
Od kilku lat swoje pomysły realizuje we fryzjerstwie oraz w wizażu.
Zadowolenie klientek, ich uśmiech a nawet łzy radości, sprawiły ze mój zawód stał się moja pasją… A ja potrafię jeszcze sam siebie zaskoczyć :))”

 

 

ania kadrAnna Szyszka, wizażystka/stylistka/malarka.

“Od 1995 roku zajmuję się wizażem i stylizacją. Prowadziłam studio wizażu. Uczyłam wizażu w szkołach i firmach kosmetycznych. Przez prawie 20 lat pracowałam z kobietami przy przy setkach sesji zdjęciowych, dziesiątkach pokazów mody, programach telewizyjnych i filmach reklamowych. Towarzyszę kobietom w odkrywaniu własnego wewnętrznego piękna. Podczas sesji z Belly session zadbam o twoją fryzurę i makijaż :)”

 

 

12-2Anna Jajkiewicz, wizażystka

“Wizażem zajmuję się z zawodu ale też z pasji, dzięki temu praca jest dla mnie przyjemną formą spędzania czasu a nie obowiązkiem:) Od dziecka wiedziałam że w przyszłości będę malować, najpierw miały to być obrazy a skończyło się na twarzach. W swojej pracy najbardziej cenię to, że codziennie poznaję nowych ludzi, słucham nowych opowieści, każdy dzień jest inny, dzięki temu ta praca nigdy nie jest nudna…

W wolnym czasie uwielbiam podróżować bo wtedy spełniam marzenia. Staram się żeby życie było ciekawe, ciągle inne i zaskakujące-tak jak praca makijażystki:) “