SESJA CIĄŻOWA

KIEDY?
Zdjęcia najlepiej robić między 7 a 8 miesiącem ciąży. Jeżeli zdecydujesz się na sesję, warto jak najszybciej zarezerwować termin, z co najmniej 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Zdarza się, że weekendowe terminy trzeba rezerwować nawet 2 miesiące wcześniej.

JAK?
Delikatnie, kobieco, naturalnie. Intymnie.

Galeria naszych fotografii ciążowych tutaj: # FOTOGRAFIA CIĄŻOWA
Więcej o przygotowaniach do sesji znjadziecie tutaj : # PRZYGOTOWANIE DO SESJI 

GDZIE?
Pełen wybór: w domu / w studio / w plenerze:

W domu: jeśli chcecie, by zdjęcia jak najwięcej mówiły o Was, jacy jesteście i co jest dla Was ważne – warto sesję zorganizować w Waszej przestrzeni domowej lub innej, która w jakiś sposób określa Was lub Wasze życie (kawiarnia, las, miasto..). Przywozimy potrzebne oświetlenie, dużych wymagań dotyczących przestrzeni nie mamy. Wystarczy kanapa, fotel, łóżko, naturalna podłoga, okno. Jeżeli zależy Wam na zdjeciach z wykorzytsaniem mebli – zdecydowanie polecamy ten rodzaj sesji.
W razie wątpliwości chętnie konsultujemy jej możliwości. 
#sesjedomowe #fotografialifestylowa #streetphotography #naturallight

W studio: jeżeli zależy Wam na intymnej atmosferze oraz grze światła i cienia – zapraszamy do naszej przestrzeni studyjnej na warszawskiej Pradze. Zadbałyśmy w niej o domową atmosferę, kobiecy, przyjemny klimat. Fotografujemy przy dźwiękach muzyki i filiżance dobrej herbaty.
#sesjestudyjne #studiolighting #intimatephotography #kobiecestudio

W plenerze: jeśli natomiast najlepiej czujecie się w naturze, w niej odnajdujecie najwięcej swobody i przyjemności – polecamy sesje w plenerze. Mamy swoje sprawdzone i zaprzyjaźnione miejsca w okolicach Warszawy, Zalewu Zegrzyńskiego, nad Wisłą a także nad … Bałtykiem. 

Między czerwcem a sierpniem zapraszamy na naszą ulubioną akcję plenerową: sesje nadmorskie w okolicach Trójmiasta, Helu oraz Rowów. 
Zapisy na sesje nadmorskie zwykle zaczynamy na wiosnę.
Więcej o akcji przeczytacie tu: * NEWS
#fotografiaplenerowa #sessioninnature #sesjenadmorskie #sesjenadwisla #naturallight