ZESPÓŁ

Olga Puolga2lwarska, fotografka/założycielka Belly Session Studio.

W 2008 r. wraz z przyjaciółką zaryzykowała założenie pierwszego w Polsce studia fotografii ciążowej – Belly Session Studio. Ryzyko opłaciło się :) Do tej pory w BSS gościło już ponad.. 2000! kobiet w ciąży. Przez te lata, fotografując kobiety w ciąży, odkryłyśmy, że chcemy opowiadać o emocjach związanych z powiększaniem się rodziny,  a także rejestrować pierwsze godziny razem. Że chcemy być przy Was, gdy świętujecie najważniejsze dla Was momenty oraz przy codziennych, rodzinnych chwilach. W ten sposób wytworzyła się nasza fotograficzna misja: tworzenia opowieści o Waszej rodzinie, w najbardziej naturalnie możliwy sposób. Opowieści o codziennych i niecodziennych chwilach. Od samego początku jej powstania. Opowieści, która zostanie z Wami na lata.
“Do życia potrzebuję bycia w ruchu, różnorodności, wolności i przygody. Kocham fotografować kobiety w różnych zakątkach świata, nomadyczny tryb pracy i życia bardzo mi odpowiada. Uwielbiam próbować, sprawdzać, smakować.
Bardzo doceniam twórczy team, współpracę i wzajemne inspirowanie.
W fotografii najbardziej czuję naturalność, lekkość, przyjemność, ale też jakość wizualną. Taką właśnie tworzę fotografię i taka sprawia mi najwięcej przyjemności ♥
Doceniam gdzie jestem, doceniam i celebruję życie.
Let the good times roll…”. 

magdaMagdalena Mioduszewska, fotografka/założycielka Belly Session Studio.

“Fotografowanie traktuję jako swoją pasję i może dlatego daje mi ona tyle przyjemności. W zdjęciach najważniejsza jest dla mnie naturalność. Sama podczas sesji także staram się być naturalna, co pozwala na spontaniczność i luźną atmosferę.
Z Olgą wspólnie fotografujemy już ponad 7 lat:)”

ewa kadrEwa Iller, office manager/Centrum Druku.

Ewa to początek i finał waszej współpracy z BSS Team. To ją zazwyczaj słyszycie po drugiej stronie telefonu/maila :) Spina kalendarze wszystkich fotografek, by zaproponować termin sesji, odpowiada na wszystkie pytania przed sesją, podpowiada co wziąć, jak się przygotować i czego nie robić! :) Ponieważ nie widzi Was na sesji to z wypiekami na twarzy i z ciekawością oczekuje fotograficznych efektów naszej współpracy. Gdy je otrzymuje – rozpoczyna swoją ulubioną część pracy, w którą wkłada mnóstwo serca ♥ – czyli ręcznie przygotowuje albumy z wybranymi zdjęciami z sesji. Czujne oko Ewy wie przed innymi, czy lepiej w albumie zaprezentuje się pion czy poziom. Starannie dobiera zdjęcia tak, by tworzyły historię, angażując całą siebie do decyzji, które zdjęcie w którym miejscu będzie miało największy sens. A na koniec swoje dzieło troskliwie pakuje, ozdabia i wysyła prosto do Waszego domu.
„Myślę sobie, że kiedy oglądacie nasze albumy – powracają wspomnienia, emocje, radość. Chciałabym, by pozostały pamiątką na długie lata, dlatego staram się, by były ciekawe, zaskakujące, perfekcyjnie wykonane i cieszyły  Wierzcie mi, wkładam w to całą pasję, doświadczenie poligraficzne i serce. W mojej pracy staram się być kreatywna, uważna, pomocna a także otwarta na nowe wyzwania i przygody z Teamem Belly…Kocham tę pracę i już !”

Kasia Czajkowska, fotografka.

Jej specjalizacją w Belly Session Studio są sesje studyjne. Troskliwie i cierpliwie dopracowuje szczegóły studia, atmosfery – całej przestrzeni, bo wie, jakie to ważne by dobrze poczuć się podczas sesji. Kasia w naszym zespole to przede wszystkim spokój ♥ Nie spieszy się, ma czas troskliwie zająć się każdą z fotografowanych osób. Czułe spojrzenie jej Czułego Oka dodaje Wam otuchy i pozwala rozgościć się w dopracowanej w detalach Pracowni.
“W fotografii najbardziej lubię moment, gdy uda mi się złapać ten rys charakterystyczny, uśmiech, błysk w oku, to coś,  z czym osoba fotografowana z przyjemnością się utożsamia. Staram się, by zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Słucham, podchodzę do sesji z wrażliwością i uważnością na Wasze potrzeby. W fotografii rodzinnej natomiast przyjmuję wyzwanie od najmłodszego bohatera sesji. To on prowadzi całą resztę i daje lekcję spontaniczności. Najczęściej poza planem, za to “w tu i teraz”. Realizuję również autorskie projekty jako Czułe Oko – fotografia portretowa i arteterapia. Potrzebuję się dzielić. Ekspresja twórcza to opowieść o komunikowaniu się. Uwielbiam przestrzeń wzajemnej inspiracji, spotkań z ludźmi, historie ludzkich losów. Fascynuje mnie człowiek, relacje, tematyka kobiecości. Jestem częścią tej podróży.
Belly Session Studio, to przede wszystkim ludzie, poza naszym rodzynkiem, same cudowne kobiety! Do tego atmosfera, która sprzyja rozwojowi i daje wsparcie. W zespole moc! Zmieniamy się, rozprzestrzeniamy, już nie tylko w Polskę, a dużo dalej!…

Magda Penciak, fotografka.

Magda najbardziej w fotografii pokochała reportaż, lifestyle oraz sesje plenerowe i domowe.
To ona spotka się z Wami w szumiących wierzbach nad Wisłą, parkowych ogrodach, na nadmorskiej plaży, intymnej leśnej polanie czy w gwarnej warszawskiej kawiarni. To także Magda przyjedzie do Was do domu oraz do szpitala w dwóch pierwszych dobach życia Waszego dziecka. Wyłapuje momenty, bacznie rejestruje emocje, łagodnie towarzyszy swoją delikatną obecnością. Jej największą miłością są sesje First 48 – czyli reportaże z dwóch pierwszych dni życia małego człowieka. Jest w naszym zespole pionierką tych sesji :)

“Co łączy socjologa i fotografa? Ogromna ciekawość świata i ludzi…

Sprawia mi ogromną radość to, że przez chwilę mogę pobyć z Wami i zatrzymać w kadrach wyjątkowe chwile i emocje z Waszego życia, a ulotność zamienić w obraz, który zostanie z Wami na długo.
Jako fotografująca potrójna mama rozumiem świat małych ludzi, czas ciąży uważam za magiczny, a pojawienie się na świecie dziecka za mały, wielki cud. Fascynuje mnie świat kobiet i wszystkich odcieni, jakie niesie za sobą kobiecość. Jako fotografka mogę mieć ten świat na co dzień i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu. “

nowe2-7138 sm kwadrat

Anna Wibig, fotografka.

Jestem kobietą realizującą swoje marzenia, mamą trójki dzieci, a fotografia to moja ogromna pasja. Uwielbiam zatrzymywać w zdjęciach cud i piękno życia. Szczególnie zakochałam się w dokumentalnej fotografii rodzinnej – w domowych sesjach lifestylowych. Ostatnio pochłonęły mnie reportaże z porodów oraz sesje w pierwszych chwilach życia i dlatego stworzyłam projekt „ObiektywnieNajpiękniejsze.pl”. Kocham tę eksplozję niczym niekrępowanych emocji: radości z pierwszego spotkania, wzruszenia i dumy.
Z pełnym zaangażowaniem opowiem swoimi kadrami również historię Waszej rodziny.

Emil Witkowemil z podpisemski, wizażysta/fryzjer.

Freelanser – nienormowane godziny pracy sprawiają, że czuje się wolny, pozbawiony ram systemu. Spotyka się z klientkami w ich domach, w miłej i bezpiecznej, niczym nieskrępowanej atmosferze, wytwarzając w ten sposób szybko więź porozumienia… Klimat naszego studia sprawia, że może w pełni rozwinąć swoje szerokie umiejętności.
„Odkąd pamiętam, zawsze zajmowałem się twórczymi działaniami.
Od kilku lat swoje pomysły realizuje we fryzjerstwie oraz w wizażu.
Zadowolenie klientek, ich uśmiech a nawet łzy radości, sprawiły ze mój zawód stał się moja pasją… A ja potrafię jeszcze sam siebie zaskoczyć :))”

ania kadrAnna Szyszka, wizażystka/stylistka/malarka.

“Od 1995 roku zajmuję się wizażem i stylizacją. Prowadziłam studio wizażu. Uczyłam wizażu w szkołach i firmach kosmetycznych. Przez prawie 20 lat pracowałam z kobietami przy przy setkach sesji zdjęciowych, dziesiątkach pokazów mody, programach telewizyjnych i filmach reklamowych. Towarzyszę kobietom w odkrywaniu własnego wewnętrznego piękna. Podczas sesji z Belly session zadbam o twoją fryzurę i makijaż :)”

12-2Anna Jajkiewicz, wizażystka

“Wizażem zajmuję się z zawodu ale też z pasji, dzięki temu praca jest dla mnie przyjemną formą spędzania czasu a nie obowiązkiem:) Od dziecka wiedziałam że w przyszłości będę malować, najpierw miały to być obrazy a skończyło się na twarzach. W swojej pracy najbardziej cenię to, że codziennie poznaję nowych ludzi, słucham nowych opowieści, każdy dzień jest inny, dzięki temu ta praca nigdy nie jest nudna…

W wolnym czasie uwielbiam podróżować bo wtedy spełniam marzenia. Staram się żeby życie było ciekawe, ciągle inne i zaskakujące-tak jak praca makijażystki:) “