Jak i gdzie fotografujemy?

SESJE W STUDIO:
Dołożyłyśmy wszelkich starań, by wykreować w studio domową i ciepłą atmosferę. Zależy nam na tym, by sesja była dla Ciebie przyjemnością – luz i swoboda, czas pełen zaufania i radości to elementy, które są dla nas najistotniejsze.
W takiej właśnie sprzyjającej, ciepłej i kobiecej atmosferze stworzyłyśmy  i rozwinęłyśmy stylizację intymną – jako jedną z naszych ulubionych propozycji na sesję.
Po porodzie zapraszamy na sesje noworodkowe – takie sesje  najlepiej wykonywać w dwóch pierwszych tygodniach życia bobasa. Nigdy później nie będzie już taki malutki i drobniutki, nigdy później różnice w dorosłych i dziecięcych rozmiarach (dłoni, głowy..) nie będą aż tak widoczne jak w tym czasie. Poza tym z powodów organizacyjnych i logistycznych wygodniej wybrać się na sesję podczas potencjalnego urlopu tacierzyńskiego taty. Sesje noworodkowe także wykonujemy w naszej ukochanej czarno-białej stylistyce i minimalizmie, jak przy każdej sesji skupiamy się na Waszych emocjach, relacjach, uczuciach.. To dla nas jest esencją fotografii bliskich sobie osób.
Jeżeli będziecie zadowoleni z efektów naszej pracy, chętnie towarzyszyć Wam będziemy dalej – podczas sesji rodzinnych, które możemy powtarzać cyklicznie, tak by uwieczniać to, w jaki sposób się zmieniacie. Czas płynie taaaaaaaaaaak szybko, dzieci rosną i błyskawicznie przestają przypominać te z pierwszych tygodni życia…

ZDJĘCIA W PLENERZE I W DOMU:
Działamy również poza studiem – jesteśmy mobilne i chętne do  różnorodnych podróży:) Uwielbiamy nowe miejsca i plenery, uwielbiamy być w ruchu – zapraszamy więc także na rozmaite sesje plenerowe: na terenie Warszawy/w okolicach Warszawy/na Mazurach/w górach/na Pomorzu..
W sezonie letnim polecamy nasze ulubione sesje nadmorskie – to przepiękne i wyjątkowe kadry, warte wyskoczenia nad morze na weekend lub połączenia urlopu ze spotkaniem z nami :)
Chętnie dojedziemy w wybrane miejsce lub same zaproponujemy ciekawą lokację (w okolicach Warszawy mamy swoje ulubione, sprawdzone miejsca). Plenery polecamy szczególnie na sesje z dziećmi (mniej ograniczona oraz dużo ciekawsza przestrzeń) oraz na malarskie, kobiece sesje ciążowe. Za dojazd doliczamy stawkę kilometrową. Podczas sezonu wakacyjnego przenosimy studio tymczasowo na Pomorze – w związku  z  tym, bez dopłaty za dojazd, proponujemy sesje w okolicy Zatoki Gdańskiej i Helu. Jeżeli wiesz już kiedy będziesz nad morzem – daj nam znać, zorganizujemy turnus, zawierający twój termin. Poza ww. miejsca też oczywiście docieramy :)

Lubimy też zagraniczne sesje plenerowe:  dojeżdżamy w miejsce urlopów czy też organizujemy wypad specjalnie z okazji zdjęć.

A dla tych, którzy w najbliższym czasie nie planują wyjazdów,  polecamy sesje w domu – to miła alternatywa dla wszystkich innych propozycji. Jeżeli nie masz ochoty jechać z walizami i dzieckiem do naszego ursynowskiego studia; albo lubisz swój dom i zależy Ci na tym, by znalazł się na zdjęciach; albo Twoje dziecko lepiej czuje się w swojej, rodzinnej przestrzeni i dzięki temu będzie łatwiej współpracować na sesji – z przyjemnością przyjedziemy do twojego domu. Jeżeli tylko masz przestrzeń, którą możemy wykorzystać jako tło (wystarczy nam kanapa/łóżko/podłoga) – przyjedziemy z własnym oświetleniem i zaaranżujemy przyjemną, domową sesję.