INNI O NAS

By poznać nas lepiej zapraszamy do obejrzenia wywiadów ze studia Dzieńdobry TVN oraz materiału nakręconego przez ekipę DDTVN w Belly Session Studio:

Wywiad w Dzień Dobry TVN z czerwca 2009 roku:

Atrakcyjne Ciężarne

Wywiad w Dzień Dobry TVN z września 2011 roku:

Sesja z Brzuszkiem

Więcej o założycielskim duecie oraz wywiad na temat tego, czym jest dla nas fotografia ciążowa można przeczytać tu :

 „Sens” nowoczesny magazyn psychologiczny

„Olga Pulwarska i Magdalena Iller z Warszawy założyły pierwsze w Polsce studio specjalizujące się w fotografii kobiet w ciąży. Kiedy opowiedziały o swoim pomyśle rodzinie, spotkały się z dezaprobatą i niedowierzaniem…” (czytaj więcej)

 

♥ ♥ ♥   Kilka opinii o Nas:

 

Inka

“Dziewczyny, jesteście wspaniałe!! Chciałam Wam bardzo podziękować za zdjęcia! Są absolutnie niesamowite, piękniejsze niż rzeczywistość!! Zakochałam się w nich do szaleństwa! Dziękuję Wam za te dobre emocje, które wywołujecie, dziękuję za zatrzymanie chwili, za “wyczyszczenie jej”. Dziękuję, że poprzez zdjęcia pozwalacie mi lepiej zapamiętać ten niesamowity czas. Lepiej dwuznacznie – lepiej, bo mam obraz do którego mogę wracać i lepiej bo stwarzacie taką atmosferę, że zapomina się o codziennych trudach i pamięta się tylko uśmiech, ciepło i dobro.
Fotografujecie więcej niż ludzie Wam dają, to tak jakbyście aparatem “czytały między wierszami”. Dziękuję za Wasz talent, poświęcony czas, za wspaniałą zabawę i przyszłe wzruszenia, kiedy będę wracać do tych zrobionych przez Was obrazów!
Mam nadzieję, że Adaś tak zapamięta dzieciństwo jak jest na Waszych fotkach. A jak nie to pokażę mu zrobione przez Was dowody :)” …

Marta

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję! Sesja była dla mnie świetną zabawą. Bardzo mile to wspominam! Zdjęcia są fajne i zabawne. Stworzyłyście niezwykle miłą i swobodną atmosferę. Bardzo się cieszę, że się na to zdecydowałam. Będę zawsze Was polecać wszystkim napotkanym “brzuchatkom”. Podziwiam Wasz pomysł na biznes. Trafiłyście w niszę (dziewczyny rządzą/Chicks rule!).” :)