DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Powstałyśmy jako pierwsze w Polsce studio specjalizujące się w fotografii ciążowej. Gdy zaczynałyśmy, w 2009 roku, były to zupełnie inne czasy: przekonywałyśmy wtedy Polki, że warto mieć zdjęcia z czasu ciąży…
Dziś już nikogo nie trzeba do tej przyjemności namawiać, a my z biegiem lat poczułyśmy, że chcemy fotografować nie tylko te wyjątkowe 9 miesięcy. Odkryłyśmy, że chcemy opowiadać o emocjach związanych z powiększaniem się rodziny, rejestrować pierwsze godziny razem, chcemy być przy Was gdy świętujecie najważniejsze dla Was momenty i wydarzenia.

Naszą misją jest pokazać Wam w najbardziej naturalnie możliwy sposób, jacy jesteście jako rodzina i utrwalić tę impresję na lata. 

Nasz fotograficzny zapis zaczynamy od nadchodzącego macierzyństwa, następnie jesteśmy z Wami w pierwszych dwóch dobach życia małego człowieka, a potem w pierwszych – noworodkowych miesiącach kształtowania się charakteru Waszej rodziny.
Jesteśmy obecne przy pierwszych urodzinach dziecka, ale także zupełnie zwyczajnie podczas odwiedzin dziadków, leniwej niedzieli czy ulubionych aktywności weekendowych. Gdy planujecie chrzciny, jubileusze i inne ważne rodzinne celebracje – wiecie już pod jaki zaufany numer dzwonić :)  

Ponieważ chcemy byście te impresje zapamiętali na lata – opakowujemy nasze fotografie w ręcznie robione, tradycyjne albumy. Wierzymy w grube karty, szelest pergaminu, mięsiste czarno – białe wydruki – kochamy ten smakowity sposób podania .
Pure handmade with love ♥

Wiemy, że potrafimy złapać te najważniejsze emocje i uczucia. Jesteśmy spokojne, że potrafimy to zrobić delikatnie, naturalnie, autentycznie. Często słyszymy od Was, że dobrze się bawicie a zdjęcia robią się same. Takie sesje lubimy najbardziej ♥
Podczas fotografowania szukamy lekkości, zabawy, przyjemności, Was autentycznych i naturalnych. W naszym studio lub w Waszej przestrzeni, którą znacie i lubicie (np. domowej, lub innej – w jakiś sposób Waszej). Lubimy gdy sesja nabiera charakteru Waszej rodziny, gdy odbywa się w Waszym rodzinnym kontekście. Uwielbiamy nadawać zdjęciom Waszych cech, bawić się reportażem, lifestylem – zaklinać w kadrach jak najwięcej opowieści o tym, jacy jesteście. Chcemy opowiadać zdjęciami jak najwięcej o Was, nie tylko o momencie życia w jakim jesteście.

Mamy swoje własne Centrum Druku, gdzie powstają te ważne dla nas i stanowiące nasz znak rozpoznawczy – * tradycyjne albumy.
Mamy przestrzeń studyjną, w której dołożyłysmy wszelkich starań, by wykreować domową, kobiecą, ciepłą i przyjazną atmosferę.
Robimy wszystko, by sesja była dla Was dużą przyjemnością.
Przez lata budowałyśmy zgrany team, który tworzą fotografki, edytorki, wizażyści oraz specjalistki od wydruków i albumów.
Chętnie przed sesją poznamy się bliżej:

#KTO TWORZY BELLY SESSION TEAM