Warning: http_get() [function.http-get]: Couldn't resolve host name; Could not resolve host: api.hostip.info (http://api.hostip.info/country.php?ip=54.80.146.251) in /home/belly/domains/belly.linuxpl.info/public_html/wp-content/themes/teardrop/header.php on line 31

Warning: http_parse_message() [function.http-parse-message]: Empty or too short HTTP message: '' in /home/belly/domains/belly.linuxpl.info/public_html/wp-content/themes/teardrop/header.php on line 31
Galeria fotografia ciążowa, zdjęcia w ciąży | bellysession

Naturalna

Sesje ciążowe najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem ciąży. Nie warto czekać aż do 9 miesiąca ciąży – możecie nie doczekać!
Namawiamy by sesja była różnorodna: solowa i z partnerem, w ubraniach i nieco bardziej intymna.., w stylu luźnym oraz w bardziej kobiecym.. W takim, na jaki masz ochotę :)
Rezerwacji terminu sesji najlepiej dokonać jak tylko podejmiesz decyzję – zdarza się, że nie mamy miejsc na kilka tygodni do przodu (a czasem i miesięcy..). Wyślij nam maila albo zadzwoń – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, podpowiemy jak się przygotować:)

naturalna01
naturalna02
naturalna03
naturalna04
naturalna05
naturalna06
naturalna07
naturalna08
naturalna09
naturalna10
naturalna11
naturalna12
naturalna13
naturalna14
naturalna15
naturalna16